Aktuality

Jízdní řád linky 600290 od 28. 8. 2022

jízdní řád linky 600290 platný od 28. 8. 2022. Vzhledem častému zpožďování spojů na komunikacích v okolí Žižkova Pole do šlo k úpravě jízdních doby mezi Přibyslaví a Českou Bělou. Díky prodloužení jízdních dob bylo také nutné posunout odjezd odpoledních spojů z Chotěboře. Nově je jízdní řád konstruován tak, že ranní spoje jsou vždy navázány na přestup na vlak (do Hlinska a Havlíčkova Brodu v Chotěboři a na rychlík do Brna v Přibyslavi) a odpolední jsou pak navázány na přestup z vlaků. Bohužel v Přibyslavi tedy odpoledne není možné přestoupit z autobusu na rychlíky do Brna. V Chotěboři možnost přestupu z autobusu na vlak je zachována i u odpoledních spojů, nicméně ji nelze garantovat z důvodu krátkého času na přestup.

76. Posezení s harmonikou pod vedením p. Sejkory ve čtvrtek 8.9.2022 od 15 hod.

Přijďte si poslechnout a zazpívat muziku pod vedením p. Sejkory. Na obecním úřadě v zasedací místnosti.

Informace - KYBER 1

Informace z Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina

v rámci Krajského ředitelství policie kraje Vysočina setkáváme i s několika případy, kdy se naivní lidé stávají terčem podvodníků a přicházejí o značné peníze. Vydáváme různé preventivní články, které ale moc nepomáhají, proto jsme vytvořili k těmto článkům ještě leták, kde všechno shrnujeme.

pozvánka na akci společnosti ŽĎAS "OSLAVA VÝROČÍ 70 + 1".

Srdečně zveme všechny, kdo se chtějí pobavit se skupinou JELEN nebo se po třech dlouhých letech podívat do provozu společnosti ŽĎAS.

Patronem akce "Rozhodni se sám" je skupina JELEN a proto se nám akce propojily a máme společný plakát.????

Divadlo ÚSMĚV Ludmily Frištenské PERNÍKOVÁ CHALOUPKA

čtvrtek 11.8.2022 v 16:00 hod, Chotěboř, Kosmonautů 1665,  COOP HB u Pavluši I.patro

Kulturní kalendář a program MDKO 08-2022

Přeji pěkný letní den a přikládám havlíčkobrodský kulturní kalendář a program MDKO na srpen, včetně letního kina pod hvězdami a prázdninových dětských programů.